Wracają loty Finnair z Gdańska do Helsinek

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
17 września 2021 08:32
Fiński przewoźnik poinformował o przywróceniu kolejnej rotacji z Polski. Tym razem samoloty linii Finnair ponownie będą częstym gościem na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
Reklama

Wczoraj krakowskie lotnisko ogłosiło powrót bezpośredniej rotacji z Krakowa do Helsinek, realizowanej przez Finnair. Dziś (17.09) do małopolskiego portu dołączył także Gdańsk. Już od 1 listopada br. Finnair wznowi połączenie z Trójmiasta do stolicy Finlandii. Rejsy do Helsinek będą wykonywane cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i soboty). Bilety są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.


- Cieszymy się, że możemy poszerzyć zakres i głębię naszej sieci, umożliwiając klientom lepsze połączenia w miarę rozwoju podróży. Nasi klienci mogą cieszyć się naszą nowo odświeżoną usługą gastronomiczną na pokładzie, w której łączymy skandynawskie smaki ze smakami zapożyczonymi od naszych przyjaciół z zagranicy. Najlepsze taryfy Finnair są dostępne na stronie Finnair.com i w aplikacji mobilnej Finnair, gdzie zakupy są łatwe i wygodne - powiedział Ole Orvér, dyrektor handlowy Finnair.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama