Emirates: Codzienne loty do Warszawy

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
15 września 2021 14:31
Linie Emirates zwiększają częstotliwość lotów do Warszawy. Od 20 września br. przewoźnik będzie operował na trasie ze stolicy Polski do Dubaju raz dziennie.
Reklama

Ostatnio informowaliśmy o wprowadzeniu przez Emirates największego samolotu pasażerskiego na świecie na trasę z Dubaju do Stambułu w Turcji. Dziś przewoźnik kontynuuje ekspansję i proces przywracania siatki połączeń do stanu sprzed pandemii. Tym razem dobra wiadomość dotyczy polskiego rynku, ponieważ Emirates już za kilka dni zwiększy częstotliwość bezpośrednich lotów z Lotniska Chopina do Dubaju. Od 20 września rotacja między Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi realizowana będzie każdego dnia. Tym samym przewoźnik przywróci częstotliwość lotów z Warszawy do Dubaju, do której przywykli polscy pasażerowie przed pandemią.


Dodatkowe rejsy będą wykonywane w poniedziałki. W ramach rotacji EK179 samolot Emirates wystartuje z Dubaju o 08:10 i wyląduje w Warszawie o 12:15. Lot powrotny EK180 zaplanowany jest na godzinę 14:15, by po niespełna 6 godzinach spędzonych w powietrzu ponownie zameldować się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Połączenie realizowane jest samolotami Boeing 777-300ER.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama