Eurowings wrócił do Wrocławia

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
07 września 2021 10:05
Po przerwie spowodowanej pandemią na wrocławskie lotnisko wróciły linie Eurowings. Przewoźnik oferuje bezpośrednie loty do Dusseldorfu w Niemczech.
Reklama
Dobrych wieści z polskich lotnisk ciąg dalszy. Z rana (7.09) informowaliśmy o planach Wizz Aira, który w listopadzie br. przywróci loty ze Szczecina do norweskiego Stavanger i ukraińskiego Lwowa. Następnie przybliżyliśmy statystyki z portu lotniczego w Rębiechowie, gdzie w sierpniu obsłużono milionowego pasażera od początku roku pomimo wciąż trwającej pandemii.


Tym razem pozytywne informację docierają z Wrocławia, gdzie oficjalnie przywrócono rejsy z Dolnego Śląska do Dusseldorfu. Pierwszy samolot linii Eurowings, która obsługuje to polsko-niemieckie połączenie, po nieco ponad godzinnym locie wylądował w Strachowicach wczoraj (6.09) chwilę przed godziną 13. Rotacje odbywać się będą trzy razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki i piątki). Powrót na stałe rejsów do Dusseldorfu, które przed pandemią cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród pasażerów biznesowych, jest ważnym krokiem w stronę odbudowy regularnej siatki połączeń z Wrocławia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama