Szczecin: Zmiana rozkładu lotów do Dublina

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
1 września 2021 09:48
Szczecińskie lotnisko poinformowało o zmianie rozkładu lotów do Dublina. Połączenie do stolicy Irlandii realizowane jest przez linię Ryanair trzy razy w tygodniu.
Reklama

Po przerwie spowodowanej pandemią i znacznymi ograniczeniami w podróżowaniu wielu przewoźników na dobre zadomowiło się znów w Goleniowie. Jedną z linii, która powróciła do Szczecina jest Ryanair. Przewoźnik obsługuje regularne połączenia z portu lotniczego im. NSZZ Solidarności m.in. do stolicy Irlandii. Rejsy do Dublina odbywają się trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy oraz piątki) zgodnie ze zaktualizowanym rozkładem lotów. Samolot będzie startował z Goleniowa w godzinach popołudniowych (najwcześniej w piątki – o 16:55, a najpóźniej w poniedziałki – dopiero o 22:40), aby po nieco ponad dwóch godzinach spędzonych w powietrzu zameldować się w Irlandii. Z kolei rotacje z Dublina do Szczecina zaplanowane są na wczesne (środy, piątki) i późne (poniedziałki) popołudnie.

Loty do stolicy Irlandii nie są jedynymi znajdującymi się w siatce połączeń Ryanaira dostępnej ze Szczecina. Przewoźnik wykonuje także bezpośrednie przeloty do Krakowa oraz Londynu Stansted i Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Ceny biletów na rejsy do Dublina rozpoczynają się od 36 złotych za osobę.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama




dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy