Brussels Airlines poleci w zimę do ciepłych krajów

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
30 sierpnia 2021 09:40
Belgijski przewoźnik narodowy już wkrótce włączy do swojej siatki połączeń atrakcyjne loty do słonecznych miejsc w Maroku, Egipcie i Hiszpanii. Linia poleci z Belgii do Marakeszu, Hurghady oraz na Lanzarote.
Reklama

Tegoroczne lato w krajach Beneluksu nie rozpieszczało mieszkańców, a w prognozach pogody dominował deszcz i niskie jak na lipiec czy sierpień temperatury. Nic więc dziwnego, że turyści z Belgii i okolic szukali słońca poza granicami swojego kraju. Do podobnych wniosków doszli przedstawiciele Brussels Airlines, którzy dostrzegli ponadprzeciętne zainteresowanie lotami do słonecznych i ciepłych państw w basenie Morza Śródziemnego.


W związku z niesłabnącym popytem na podróże w kierunku południowym belgijski przewoźnik należący do Lufthansa Group zaplanował uruchomienie nowych połączeń w ramach zimowej siatki połączeń. Nowości będą dotyczyły bezpośrednich lotów z Brukseli do Marakeszu, Hurghady oraz na hiszpańską wyspę Lanzarote. Loty do Maroka wystartują 30 września br., a w Afryce i na Wyspach Kanaryjskich pierwsze samoloty Brussels Airlines pojawią się 31 października. Wraz z lotami na Lanzarote przewoźnik wzbogaci swoją dotychczasową kanaryjską ofertę, która obejmuje już rejsy na Gran Canarię i Teneryfę.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama