easyJet pojawi się w nowym kraju

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
27 sierpnia 2021 09:30
Szwajcarski oddział lini lotniczej easyJet rozpocznie loty do nowego w swojej siatce bałkańskiego kraju.
Reklama

W nadchodzącym sezonie zimowym na rynek Macedonii Północnej wejdzie easyJet – ogłoszono we wtorek (24.08). Przewoźnik uruchomi loty łączące Genewę i Skopje.
Rejsy zostaną zainaugurowane 1 listopada br. i początkowo będą realizowane dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek i piątek, a od grudnia ich częstotliwość zwiększy się do trzech tygodniowo. Linia lotnicza nie ma na tej trasie bezpośredniej konkurencji. Innymi tanimi przewoźnikami obecnymi w Skopje są Wizz Air oraz Pegasus Airlines.


Pomimo tego, że Skopje są bastionem Wizz Air, w kraju jest miejsce dla większej liczby tanich graczy. Skopje jest już odnoszącą sukcesy bazą Wizz Air, ale uważamy, że istnieją znaczne możliwości dla obecności większej liczby tanich operatorów – komentował jakiś czas temu Sani Sener, dyrektor generalny spółki TAV zarządzającej lotniskami w Macedonii Północnej.

Loty do Macedonii obsłuży spółka easyJet Switzerland samolotami Airbus A319 lub A320. Bilety na nową trasę są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika oraz u pośredników. Obecnie ostatni lot na tej trasie zaplanowany został na 25 marca 2022 r.

Fot.: materiały prasowe
Reklama
Tagi
easyjet

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama