Emirates zwiększa częstotliwość lotów do Dublina

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
23 sierpnia 2021 11:08
Poprawiająca się sytuacja pandemiczna w Europie oraz masowy powrót pasażerów na międzynarodowe lotniska zachęca linie lotnicze do zwiększania swojego oferowania. Linie Emirates już wkrótce będą częściej gościły w irlandzkim Dublinie.
Reklama

Przewoźnik poinformował, że od 5 października br. zwiększy częstotliwość lotów do stolicy Irlandii. Do tej pory linie Emirates oferowały zaledwie kilka rejsów z Dublina do Dubaju na przestrzeni całego tygodnia. Wraz z nieustannie rosnącym popytem na podróże lotnicze linia ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich planuje stopniowo przywracać ofertę bezpośrednich lotów na tej trasie. Początkowo przewoźnik będzie wykonywał jeden rejs z Irlandii na Bliski Wschód dziennie z perspektywą do nawet dwóch lotów każdego dnia w przyszłości.


- Widzimy wyraźny wzrost zainteresowania podróżami zarówno do jak i z Dublina od kiedy lokalny rząd zdecydował się na poluzowanie restrykcji na granicach. W pierwszej fazie pandemii obsługiwaliśmy zaledwie dwa rejsy tygodniowo na trasie do Dubaju. W dobrym momencie były to już cztery operacje. Tym razem możemy ogłosić powrót do codziennych rotacji, co z pewnością przyczyni się do odbudowy rynku lotniczego. Mamy nadzieję, że w najbliższych miesiącach uda się nam przywrócić stan sprzed pandemii, a samoloty Emirates będą widywane w Dublinie dwa razy dziennie - powiedziała Enda Corneille, przedstawiciel przewoźnika w Irlandii.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama