Emirates podpisały umowę code-share z Azul

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 sierpnia 2021 11:59
Linie Emirates podpisały umowę code-share z Azul Linhas Aereas Brasileiras SA (Azul), która umożliwi klientom wygodne połączenie do i z 8 miast w Brazylii w globalnej sieci Emirates przez Sao Paulo.
Reklama

Umowa code-share została zatwierdzona przez brazylijską Federalną Agencję Lotnictwa (Agência Nacional de Aviação Civil).

W ramach code-share klienci będą mogli łączyć się z Rio de Janeiro Santos Dumont (SDU), Belem (BEL), Belo Horizonte (CNF), Cuiaba (CGB), Curtiba (CWB), Juazeiro Do Norte (JDO), Porto Lotniska Alegre (POA) i Recife (REC) lotami obsługiwanymi przez Azul do Emirates z Sao Paulo (GRU) do Dubaju i do wielu innych kierunków na jednym bilecie. Bilety na podróże rozpoczynające się od 25 sierpnia 2021 r. można kupić online na stronie Emirates lub za pośrednictwem lokalnych biur sprzedaży Emirates i biur podróży od 18 sierpnia 2021 r.

- Linie Emirates cieszą się z nawiązania współpracy code-share z Azul, ponieważ mogą dzięki temu zaoferować klientom jeszcze dogodniejszą łączność między 8 miastami w Brazylii do/z Dubaju oraz przez naszą globalną sieć przez Sao Paulo. Brazylia jest ważnym rynkiem dla Emirates, a nasza współpraca z Azul podkreśla zaangażowanie Emirates we wzmacnianie zasięgu w regionie i ułatwianie podróży dla naszych klientów. Dzięki jednemu biletowi nasi klienci mogą bezproblemowo się odprawić, nadać bagaż i wejść na pokład na każdym etapie podróży. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy z Azul i wzmocnienie naszego partnerstwa w nadchodzących dniach – skomentował Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

- Cieszymy się, że możemy ogłosić partnerstwo z Emirates, które zapewni wiele korzyści naszym klientom. Jako największa linia lotnicza w Brazylii (pod względem naszej siatki połączeń) partnerstwo code-share zapewnia naszym klientom niezrównaną łączność w Brazylii i na całym świecie. Zarówno Azul, jak i Emirates znane są z doskonałej obsługi klienta, która będzie jeszcze lepsza dzięki partnerstwu obu linii lotniczych – mówi Abhi Shah, dyrektor ds. przychodów w Azul.

Linie Emirates mają obecnie podpisane umowy typu code-share z 21 partnerami lotniczymi i 2 przewoźnikami kolejowymi na całym świecie. Ponadto linie lotnicze zawarły również umowy o współpracy interline z ponad 106 liniami lotniczymi i przewoźnikami kolejowymi.


Linie Emirates obsługują obecnie 5 lotów tygodniowo do Sao Paulo szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER. Dubaj jest otwarty dla podróżnych z Brazylii, którzy mają wizę i odwiedzają Dubaj w celach biznesowych, rozrywkowych i turystycznych. Podróżni będą mieli w tym mieście ogromny wybór aktywności przyjaznych rodzinom, a dodatkowo będą mogli cieszyć się słońcem, zabytkami kultury i dużym wyborem kuchni, gdzie każdy odnajdzie swój smak. Dubaj stanowi również doskonałą opcję międzylądowania dla brazylijskich podróżnych w drodze do popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malediwy i Kair.
Reklama
Tagi
emirates azul

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama