Miles&More przedłuża statusy o kolejny rok

Marek Stus - Profil Marek Stus
16 sierpnia 2021 10:54
Program Miles&More, do którego należą także Polskie Linie Lotnicze LOT, przedłuży swoim uczestnikom o kolejny rok posiadane dotąd statusy.
Reklama

Wszyscy członkowie programu, którzy obecnie posiadają status Frequent Flyer, Senator lub HON Circle o ważności upływającej w lutym 2022 roku i nie będą go w stanie odnowić w normalnym trybie do końca bieżącego roku kalendarzowego otrzymają jednorazowe przedłużenie ważności karty do lutego 2023 roku.

Z kolei osoby, które już przedłużyły swój status lub zrobią to do grudnia br. otrzymają odnowienie ważności karty według zwykłych zasad, czyli o dwa lata, z terminem ważności upływającym w takim wypadku w lutym 2024 roku.

Decyzja Miles&More o przedłużeniu ważności statusów wpisuje się w politykę większości programów lojalnościowych. Z uwagi na niepewną sytuację związaną z utrzymującymi się restrykcjami pandemicznymi, brakiem możliwości swobodnego podróżowania np. do Azji czy ze strefy Schengen do USA oraz znacznym spadkiem ruchu służbowego wielu stałych klientów linii lotniczych nie jest nadal w stanie odnowić posiadanych statusów w normalnym trybie.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama