Flixbus: Lepsza oferta z Modlina

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
10 sierpnia 2021 08:09
Port Lotniczy Warszawa–Modlin rozszerza współpracę z FlixBus, który dodaje do oferty możliwość bezpośrednich przejazdów z przystanków w Warszawie na Lotnisko.
Reklama

Port Lotniczy Warszawa-Modlin rozszerza współpracę z FlixBus, który dodaje do oferty możliwość bezpośrednich przejazdów z przystanków w Warszawie na Lotnisko. Obecnie pasażerowie FlixBusa mogą podróżować z/do Portu Lotniczego Warszawa–Modlin do ponad 80 miast, m.in. Bydgoszczy, Gdyni, Olsztyna, Wrocławia, Zakopanego, Radomia czy Kielc.

Popyt na podróżowanie ponownie wyraźnie wzrasta, dlatego jesteśmy zadowoleni z bardzo dobrze rozwijającej się współpracy z FlixBusem. Szczególnie cieszy nas uruchomienie dogodnych i szybkich połączeń z naszego Lotniska do centrum Warszawy. Dzięki temu komunikacja z Lotniskiem Warszawa/Modlin nabiera nowej jakości i będzie dla naszych Pasażerów jeszcze wygodniejsza – mówi Leszek Chorzewski, prezes lotniska w Modlinie.

Jak mówią przedstawiciele lotniska, Modlin jest obecnie jednym z najszybciej odbudowujących ruch pasażerski portem lotniczym w Polsce. W lipcu br. obsłużonych zostało ponad 206 tys. pasażerów, 312 proc. ruchu stosunku do lipca 2020 r. i niemal 70 proc. ruchu z lipca 2019 r. Dzięki rozszerzeniu współpracy, FlixBus oferuje obecnie rekordową liczbę połączeń z modlińskim Portem Lotniczym: 9 regularnych linii, łączących lotnisko z blisko 70 miastami w Polsce i ponad 10 w Europie. Dziennie realizowanych jest do 11 kursów w tym kierunku.

Podróże przystępne cenowo to punkt, który szczególnie łączy FlixBusa z usługami oferowanymi przez Lotnisko Warszawa/Modlin, dlatego z przyjemnością dołączyliśmy do grona przewoźników obsługujących kursy w tym kierunku. Jesteśmy pewni, że dzięki zwiększonej częstotliwości i rozbudowanej ofercie, pasażerowie będą mogli z łatwością znaleźć korzystne dla nich połączenie pod kątem planowanych lotów – dodaje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich.

Bezpośrednie przejazdy FlixBusem z Warszawy na Lotnisko Warszawa–Modlin są dostępne z trzech przystanków: Warszawa Lotnisko Chopina, Warszawa Zachodnia i Warszawa Młociny. Podróż można wygodnie zarezerwować na stroni internetowej lub w aplikacji mobilnej FlixBus, a bilety na wskazanej trasie są dostępne już od 29,99 zł. Bilet można kupić także u kierowcy FlixBusa, a już wkrótce będzie to możliwe również w stacjonarnym punkcie na lotnisku.

Fot.: materiały prasowe, FlixBus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama