Lufthansa Sleeper's Row: Nowa usługa na najdłuższych trasach

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
6 sierpnia 2021 09:00
Narodowy niemiecki przewoźnik wprowadził usługę, dzięki której możliwe będzie wykupienie dodatkowych foteli i spędzenie rejsu w pozycji leżącej. Na początek, taka możliwość dostępna jest jedynie na najdłuższych trasach.
Reklama
Od początku bieżącego tygodnia linie lotnicze Lufthansa oferują pasażerom możliwość wykupienia dodatkowego miejsca na trzech lub czterech fotelach i wykorzystania ich jako leżanki.

Nowa oferta, nazwana przez niemieckiego przewoźnika Sleeper's Row, jest dostępna jedynie na najdłuższych lotach Lufthansay, trwających przynajmniej jedenaście godzin. Obecnie należą do nich trasy do São Paulo, Los Angeles oraz Singapuru. Pasażerowie mogą zapłacić za dodatkowe miejsce do spania jedynie bezpośrednio podczas odprawy lub krótko przed odlotem przy bramce, w zależności od dostępności. Z tego powodu nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji leżanki podczas zakupu biletu.


Opłata za nową usługę waha się od 159 do 229 euro (ok. 722 do 1 040 złotych) w jedną stronę. Po wejściu na pokład pasażer otrzymuje wówczas zestaw Sleeper's Row, składający się z cienkiego materaca oraz koca i poduszki jakości klasy biznes. Specjalny pas bezpieczeństwa pozostaje zapięty podczas całego lotu, nawet gdy pasażer leży.

Jak chwali się przewoźnik, firma testowała możliwość dopłaty za leżankę na rejsach pomiędzy Frankfurtem a São Paulo przez kilka tygodni pod koniec zeszłego roku, a reakcje pasażerów na tę ofertę były pozytywne. Według Lufthansy oferta Sleeper's Row to kolejny krok w kierunku większego zróżnicowania oferty klasy ekonomicznej.

Fot.: Lufthansa
Tagi
lufthansa

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy