Air France poleci do Laponii

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
5 sierpnia 2021 11:48
Na jesień linia przygotowuje wiele ciekawych propozycji. Podróżni polecą między innymi do Rovaniemi w Laponii, na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Dżerbę, Sri Lankę i Zanzibar, a także do Tangeru, Omanu, Faro i Sewilli.
Reklama
Air France rozbudowuje i dostosowuje swoją ofertę do aktualnej sytuacji i ograniczonych możliwości podróżowania. Przewoźnik ujawnił dalsze plany dotyczące jesienno-zimowego harmonogramu lotów. Poza trzema zapowiedzianymi już wcześniej nowymi kierunkami - Colombo (Sri Lanka), Maskat (Oman) oraz Zanzibar (Tanzania), jesienią przewoźnik uruchomi 6 kolejnych nowych tras z wylotem z dwóch paryskich lotnisk (de Gaulle oraz Orly) i z Gwadelupy. Z punktu widzenia pasażerów z Polski (połączenia z Warszawy i Krakowa odbywają się przez lotnisko Paryż-Charles de Gaulle) na uwagę zasługują nowe loty na Teneryfę oraz do Rovaniemi (Laponia-Finlandia).


Ponadto, w nadchodzącym sezonie jesień-zima, Air France będzie nadal oferował loty na kilku nowych trasach, które rozpoczął sezonowo wiosną-latem tego roku. Są to loty (z przesiadka w Paryżu – Charles de Gaulle) do Sewilli (Hiszpania), Las Palmas (Wyspy Kanaryjskie - Hiszpania), Palma de Mallorca (Baleary - Hiszpania), Tangeru (Maroko), Faro (Portugalia) i na Dżerbę (Tunezja). Linia nadal oferuje w pełni modyfikowalne bilety na podróże do 31 grudnia 2021, zatem loty można planować bezpiecznie, z bezpłatną możliwością zmiany rezerwacji lub zwrotu biletu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy