Wizz Air wzbogaca siatkę połączeń z Włoch

27 lipca 2021 12:11
Już wkrótce Wizz Air uruchomi kolejne nowe trasy z Włoch. Od października br. węgierski przewoźnik poleci ze słonecznej Italii do afrykańskiego Maroka.
Reklama
Niedawno informowaliśmy o otwarciu dwóch połączeń Wizz Aira z Hiszpanii do Włoch. Przewoźnik poleci z Gran Canarii do Mediolanu Malpensa i Rzymu Fiumicino.


To nie jedyne nowości w ofercie tej niskokosztowej linii, które ucieszą pasażerów z Półwyspu Apenińskiego. Wizz Air za kilka miesięcy zainauguruje kolejne bezpośrednie połączenia z Włoch. Już 2 października pierwszy samolot przewoźnika odleci z mediolańskiego lotniska Malpensa w kierunku Marrakeszu. Loty do centralnej części Maroka będą odbywały się aż cztery razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty, niedziele). Dzień później wystartują rejsy z Bolonii do Casablanki nad Oceanem Atlantyckim. Rotacja powtarzana będzie dwa razy tygodniowo (środy, niedziele).

Zgodnie z systemem rezerwacyjnym przewoźnika najnowsze połączenia z Włoch do Maroka przewidziane są nie tylko na zbliżający się sezon zimowy. Jeśli wszystko pójdzie według planu wzbogacą one także przyszłoroczną, letnią ofertę Wizz Aira.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy