easyJet gotowy na szczyt sezonu letniego

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
23 lipca 2021 11:29
Brytyjski przewoźnik niskokosztowy zapowiedział, że w najbliższy weekend spodziewa się największego jak do tej pory zainteresowania podróżami lotniczymi.
Reklama

Wczoraj (22.07) oficjalnie dobiegł końca kolejny rok szkolny w Wielkiej Brytanii. Tym samym na Wyspach rozpoczeły się wakacje, a wraz z nimi wzmożona aktywność podróżnych i zdecydowany wzrost zainteresowania lotami. Linia easyJet spodziewa się, że zbliżający się weekend będzie kluczowym momentem w bieżącym sezonie letnim. Tylko w najbliższych dniach przewoźnik planuje obsłużyć ponad 135 tys. pasażerów, którzy polecą na ponad 80 trasach dostępnych z Wielkiej Brytanii.


- Wraz z początkiem szkolnych wakacji zbliżający się weekend zapowiada się jako najbardziej pracowity dla nas okres w tym roku. Nie możemy doczekać się, aby znów powitać na naszych pokładach możliwie najwięcej pasażerów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali zasłużonego odpoczynku czy spotkania z najbliższymi - powiedział Ali Gayward, przedstawiciel easyJet.

W sumie easyJet wykona w kilka dni 251 rejsów do najpopularniejszych, turystycznych miejsc w Europie. Najatrakcyjniejsze połączenia wakacyjne z Wielkiej Brytanii uwzględniają m.in. loty na portugalską Maderę czy do kilkunastu miejsc w Grecji i Hiszpanii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama