Voyage Air wycofuje się z tras do Polski

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
22 lipca 2021 12:03
Voyage Air nie uruchomi zapowiadanych wcześniej lotów pomiędzy jednym z bułgarskich kurortów a Rzeszowem i Łodzią. Wakacyjne trasy miały być obsługiwane w formule czarter-mix od 29 czerwca 2021 r.
Reklama

Linie lotnicze Voyage Air miały obsługiwać bezpośrednie loty z Rzeszowa i Łodzi do Warny w Bułgarii, jednak całkowicie wycofały się z planów realizacji lotów do Polski.

Inauguracja obu połączeń do bułgarskiego kurortu nad Morzem Czarnym miała nastąpić 29 czerwca 2021 r., a rejsy miały być realizowane raz w tygodniu – we wtorki. Ostatecznie do startu tras w ogóle nie doszło.

Bułgarski przewoźnik VoyageAir, który miał latać z Łodzi do Warny, po kilkakrotnym przekładaniu terminu inauguracji połączenia, ostatecznie poinformował nas o rezygnacji z lotów w ogóle. Prosimy osoby, które kupiły bilety, o wystąpienie do przewoźnika, by zwrócił pieniądze – poinformował zarządca łódzkiego lotniska.Linia lotnicza Voyage Air jest firmą założoną w 2006 r, z siedzibą w Warnie. Przewoźnik posiada w swojej flocie dwie maszyny – są to Boeingi 737-400 oraz 737-500. Obecnie poprzez system rezerwacyjny linii Voyage Air można kupić bilety jedynie na loty z Warny do Kijowa.

Fot.: Voyage Air
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama