Szczecin: Wracają bezpośrednie loty do Norwegii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
13 lipca 2021 09:00
W szczycie sezonu letniego do oferty szczecińskiego lotniska wróci kilka bezpośrednich połączeń do Norwegii. Wizz Air już wkrótce wznowi loty do Oslo, Bergen i Stavanger.
Reklama

Port lotniczy im. NSZZ Solidarność poinformował, że w połowie lipca br. węgierski Wizz Air przywróci najpopularniejsze połączenia na północ Europy. Obecnie planowany jest powrót trzech bezpośrednich tras do Norwegii, która stanowi ważny ośrodek emigracyjny Polonii. Już 15 lipca pierwszy po dłuższej przerwie samolot przewoźnika odleci ze stolicy województwa zachodniopomorskiego do Oslo Torp. Chwilę dłużej mieszkańcy Szczecina i okolic będą musieli poczekać na wznowienie operacji do Bergen i Stavanger. Te rozpoczną się odpowiednio 2 i 5 sierpnia.


Niestety wraz z ogłoszeniem powrotu rejsów ze Szczecina do Norwegii dotarła wiadomość o wstrzymaniu bezpośrednich lotów do Oslo Gardermoen oferowanych przez linię Norwegian. Trasa miała ponownie wystartować 17 sierpnia, lecz już teraz wiadomo, że nie nastąpi to w najbliższej przyszłości. Do kompletu obsługiwanych przez Wizz Aira tras dostępnych z Goleniowa brakuje tylko lotów do ukraińskiego Lwowa. Zgodnie z systemem rezerwacyjnym węgierskiego przewoźnika rotacja zostanie przywrócona w listopadzie, czyli po zakończeniu sezonu letniego.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama