Mauritius otwiera się na turystów

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
08 lipca 2021 12:45
Emirates wznawia loty na Mauritius. Przewoźnik będzie oferowały 2 loty tygodniowo, począwszy od 15 lipca.
Reklama

Państwo wyspiarskie stopniowo otwiera swoje granice dla międzynarodowych turystów. Aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku, linia lotnicza ogłosiła również, że od 1 sierpnia wprowadzi na trasie na Mauritius swoje kultowe samoloty Airbus A380. W pełni zaszczepieni podróżni będą mogli cieszyć się z relaksu korzystając z miejsc znajdujących się na liście bezpiecznych kurortów na wyspie.

Loty Emirates na Mauritius będą odbywać się w czwartki i soboty. Od 15 lipca trasa będzie obsługiwana samolotami Boeing 777-300ER, a od 1 sierpnia samolotami Airbus A380. Lot EK701 wystartuje z Dubaju o 2:35 i wyląduje na Mauritiusie o 9:10 czasu lokalnego. Lot powrotny będzie odbywał się w piątki i niedziele. Lot EK704 wystartuje z Mauritiusa o 23:10 i wyląduje w Dubaju o 5:45 czasu lokalnego następnego dnia.

Loty Emirates na Mauritius można rezerwować na stronie emirates.com, za pośrednictwem biur podróży lub biura sprzedaży Emirates.

Linia lotnicza nadal rozszerza swoją ofertę zgodnie ze stopniowym powrotem popytu na podróże, loty Airbusami A380 linii Emirates cieszą się dużą popularnością ze względu na przestronne i wygodne kabiny. Emirates obecnie latają samolotami Airbus A380 do Nowego Jorku JFK, Los Angeles, Waszyngtonu, Toronto, Paryża, Monachium, Wiednia, Frankfurtu, Moskwy, Ammanu, Kairu i Kantonu.

Mauritius pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych, przyciągającym podróżnych z obu Ameryk, Europy i Bliskiego Wschodu, oferuje białe piaszczyste plaże, krystalicznie czystą wodę i wyjątkowe krajobrazy. Pasażerowie Emirates mogą również korzystać z innych destynacji na Oceanie Indyjskim, Emirates oferują 28 lotów tygodniowo na Malediwy i 7 lotów tygodniowo na Seszele.

Od 15 lipca do 30 września 2021 r. Mauritius otworzy swoje granice dla zaszczepionych turystów i obywateli Mauritiusa. W pełni zaszczepieni podróżni mogą cieszyć się „wakacjami w hotelu” i wybierać z obszernej listy zatwierdzonych hoteli na całej wyspie. Od 1 października Mauritius zacznie przyjmować w pełni zaszczepionych podróżnych, którzy będą mogli swobodnie zwiedzać wyspę, bez żadnych ograniczeń. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań dotyczących wjazdu na Mauritius, należy zapoznać się z wymaganiami dotycząc podróży na stronie emirates.com.

Wraz z ponownym otwarciem międzynarodowych granic i złagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu, linie Emirates rozbudowują swoją sieć w bezpieczny sposób. Linia lotnicza wznowiła obsługę pasażerów do ponad 120 miejsc docelowych, a do końca lipca odzyska blisko 90% swojej siatki połączeń sprzed pandemii. Klienci mogą korzystać z wygodnych i bezproblemowych połączeń do obu Ameryk, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Azji i Pacyfiku przez Dubaj.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama