Emirates ponownie otworzył poczekalnię dla pierwszej klasy w Dubaju

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
05 lipca 2021 11:26
Emirates ponownie otworzył swoją poczekalnię dla pierwszej klasy w hali B na lotnisku w Dubaju. Pozwoli to obsłużyć rosnącą liczbę klientów premium, którzy podróżują przez hub Emirates.
Reklama

Podróże międzynarodowe są możliwe dzięki łagodzeniu ograniczeń oraz wprowadzeniu protokołów umożliwiających obsługę coraz większej liczby rynków na całym świecie.

Linie Emirates będą nadal obsługiwać poczekalnię klasy biznes w hali B, która została otwarta w lipcu 2020 r. dla podróżujących w klasie pierwszej i biznes oraz dla uprawnionych członków Skywards.

Dzięki wdrożonym kompleksowym protokołom bezpieczeństwa klienci mogą korzystać z pełnego zestawu usług oferowanych przez poczekalnię Emirates dla pierwszej klasy, takich jak: bezpłatny zabieg na twarz w Timeless Spa, bezpłatne usługi w Shoeshine by Mr Cobbler, cztery legendarne szampany w barze Moet and Chandon, oferty specjalne w luksusowym sklepie z winami i alkoholami Le Clos oraz limitowane edycje mieszanek herbat Dilmah.

Ponownie otwarta poczekalnia Emirates dla pierwszej klasy oferuje również odświeżone i przestronne siedzenia w jadalni, części wypoczynkowej i części wspólnej. Oprócz bogatego wyboru doskonałych win, alkoholi i koktajli, pasażerowie Emirates w klasie pierwszej mogą cieszyć się zupełnie nowym menu z ponad 55 indywidualnymi daniami, starannie przygotowanymi przez kucharzy Emirates Flight Catering.


Menu poczekalni pierwszej klasy Emirates odzwierciedla najnowsze trendy kulinarne i opinie klientów, to wybór pysznych wegańskich, bezglutenowych i innych, zdrowych dań, a także kulinarne atrakcje, takie jak: grillowany burger wagyu, duszone przez 72 godziny żeberka wołowe, terrina z foie gras, polędwica Black Angus, a także tradycyjne emirackie śniadanie.

Poczekalnia dla klientów przylatujących z różnych stref czasowych serwuje śniadania i lunche przez całą dobę. W menu znajduje się również bogaty wybór orzeźwiających lodów i koktajli bezalkoholowych.

Ponowne otwarcie poczekalni pierwszej klasy Emirates w hali B jest kolejnym etapem bezpiecznego uruchamiania ekskluzywnych usług naziemnych dla klientów premium. Poza poczekalnią w Dubaju obejmuje także usługę prywatnego kierowcy w 70 miastach, a także poczekalnie Emirates w Kairze, Nowym Jorku (JFK), Manchesterze, Bostonie, Mediolanie i Los Angeles.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama