Ryanair poleci z Krakowa do Maroka

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
2 lipca 2021 09:31
1 komentarz
Irlandzki przewoźnik za kilka miesięcy zainauguruje kolejną nową trasę z Krakowa. Od października br. Ryanair poleci ze stolicy Małopolski do Agadiru w Maroku.
Reklama
Choć sezon wakacyjny na dobre się nie rozkręcił, niektóre linie lotnicze z wyprzedzeniem informują o zimowych nowościach w swoich ofertach. Podobnie postąpił Ryanair, który na kilka miesięcy wcześniej zdradził kolejny nowy kierunek dostępny z krakowskiego lotniska. Od pierwszych dni zimowego rozkładu lotów pasażerowie podróżujący z Balic będą mogli polecieć do marokańskiego Agadiru, czyli popularnej miejscowości turystycznej nad Oceanem Atlantyckim.

Kraków - Agadir


Rejsy do Maroka realizowane będą raz w tygodniu (niedziela). Pierwszy lot na tej trasie zaplanowany jest na 31 października, a ostatni na 6 marca przyszłego roku. Będzie to pierwszy, regularny marokański kierunek dostępny bezpośrednio z Krakowa. Bilety na połączenie między Małopolską a Marokiem są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Ostatnie komentarze

mirko 2021-07-02 10:37   
mirko - Profil mirko
Ale przecież Ryanair latał wcześniej do Marrakeszu. Najpierw cały rok A potem sezonowo. To chyba jednak nie jest pierwsze bezpośrednie połączenie do Maroka.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy