Z Babimostu do Turcji i Chorwacji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 lipca 2021 09:09
Z lubuskiego lotniska znów można polecieć do Antalyi, popularnego kurortu turystycznego w Turcji. To świetna wiadomość dla tych, którzy chcą spędzić wakacje nad Morzem Śródziemnym.
Reklama

Większość podróżnych właśnie tam rozpoczyna swoją przygodę z Riwierą Turecką, obfitującą w szerokie piaszczyste plaże, miejsca o znaczeniu historycznym i przepiękną przyrodę.

- Wakacje na Riwierze Tureckiej są bardzo popularne wśród polskich turystów. Cieszymy się, że lotnisko w Zielonej Górze otwiera się na połączenia wakacyjne, bo to oznacza nie tylko zapowiadaną rozbudowę siatki połączeń, ale także przełoży się na wzrost liczby pasażerów na lotnisku – powiedział Andrzej Klewiado, rzecznik PPL.

Podróżni, którzy zdecydują się na wyjazd z biurem podróży Coral Travel, będą mogli polecieć do Antalyi lotem czarterowym na pokładzie samolotu A320 linii lotniczych Freebird Airlines. Loty z lotniska w Zielonej Górze-Babimoście odbywają się raz w tygodniu. Zaplanowanych jest 10 rejsów wakacyjnych na trasie Zielona-Góra – Antalya – Zielona-Góra. Połączenie to było już realizowane w 2019 roku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Władze portu liczą, że podobnie będzie tym razem.

Dużym ułatwieniem dla turystów podróżujących z Zielonej Góry będą oferowane przez lotnisko bezpłatne parkingi. Kolejne wakacyjne połączenie z Zielonej Góry będzie dostępne już od 4 lipca br. Rejsy PLL LOT do chorwackiej Rijeki będą realizowane w każdą niedzielę do 5 września samolotami Bombardier Dash Q400.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama