Lufthansa uruchomi trasę z Monachium do Dubaju

1 lipca 2021 09:23
Niemiecki przewoźnik zaplanował kolejną nowość w swojej siatce połączeń na zbliżający się sezon zimowy. Lufthansa poleci z Monachium do Dubaju wykorzystując samolot A350.
Reklama
Do tej pory Lufthansa Group obsługiwała bezpośrednie rejsy między Europą a międzynarodowym lotniskiem w Dubaju z niemieckiego Frankfurtu i szwajcarskiego Zurychu. Wraz z inauguracją zimowej oferty lotniczej przewoźnik doda także rotację z Monachium. Pierwszy lot z Bawarii do Zjednoczonych Emiratów Arabskich zaplanowany jest na 1 października br., a ostatni na 23 kwietnia przyszłego roku. Wciąż nie wiadomo czy sezonowy charakter rotacji zostanie utrzymany. Połączenie realizowane będzie trzy razy w tygodniu przy wykorzystaniu najnowocześniejszego we flocie Lufthansy samolotu A350.


- Jest nam niezmiernie miło ogłosić uruchomienie kolejnej, atrakcyjnej trasy dalekodystansowej. Ze względu na duże zainteresowanie wśród pasażerów Monachium stanie się trzecim lotniskiem, z którego Lufthansa Group będzie oferować bezpośrednie loty do Dubaju. Nasi klienci będą mogli podróżować w najlepszych możliwych warunkach na pokładzie nowoczesnego i najbardziej ekologicznego samolotu A350-900 - powiedział Stefan Kreuzpaintner, przedstawiciel bawarskiego portu lotniczego oraz Lufthansy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy