Olsztyn–Mazury: Sezonowa linia autobusowa połączy lotnisko z regionem

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
24 czerwca 2021 08:30
Lotnisko Olsztyn–Mazury informuje o nowej, sezonowej linii autobusowej, która wkrótce połączy lotnisko z najpopularniejszymi wśród turystów miejscami Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Kursy ruszą już 2 lipca 2021 r.
Reklama

Sezonowa linia autobusowa połączy mazurskie lotnisko z najczęściej odwiedzanymi miastami Kariny Wielkich Jezior – Mikołajkami, Mrągowem, Giżyckiem oraz Węgorzewem.

Z przyjemnością informujemy, że w sezonie wakacyjnym uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa łącząca lotnisko #OlsztynMazury z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich! Nowe połączenie autobusowe powstało z myślą o lepszym skomunikowaniu lotniska z regionem i dedykowane jest zarówno turystom odwiedzającym Warmię i Mazury, jak też mieszkańcom województwa planującym podróż na południe Polski – poinformowali przedstawiciele Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.


Trasa nowej linii autobusowej przewoźnika Wagner Transport z lotniska w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich obejmuje przejazd przez Mikołajki, Mrągowo, Giżycko oraz Węgorzewo. Rozkład jazdy autobusu będzie dopasowany do rozkładu lotów na kierunkach krajowych – Kraków i Wrocław, w okresie od 2 lipca do 30 sierpnia 2021 r.

Poza sezonową linią, na lotnisku w Szymanach funkcjonują także dwie regularne linie autobusowe dopasowane do rozkładu lotów wszystkich połączeń – jest to linia autobusowa oferowana przez Markus-Trawel, obejmujące przejazd przez Szczytno, Pasym i Olsztyn oraz linia obsługiwana przez Transport Wesołowski, biegnąca przez przez Ruciane Nida, Pisz, Orzysz, Ełk i Grajewo. Jak przypominają przedstawiciele mazurskiego lotniska, na wszystkich trasach wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Fot.: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama