Finnair rozbudowuje zimową siatkę połączeń

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
24 czerwca 2021 10:08
Choć sezon letni na dobre się jeszcze nie rozpoczął, niektórzy przewoźnicy myślą już o okresie zimowym. Finnair poinformował, że na przełomie 2021 i 2022 roku będzie oferował ponad 70 bezpośrednich kierunków.
Reklama

Finowie nie mają wątpliwości, że sytuacja pandemiczna za kilka miesięcy ulegnie zdecydowanej poprawie, a podróże lotnicze wrócą do względnej normalności. Optymistyczna wizja najbliższych miesięcy skłoniła przewoźnika do rozbudowy swojej zimowej siatki połączeń, która będzie uwzględniała najpopularniejsze trasy wśród turystów tj. Wyspy Kanaryjskie, Miami czy Tajlandia. W sumie Finnair zaoferuje bezpośrednie rejsy z Helsinek do 70 miejsc na całym świecie.


- Ograniczenia w podróżowaniu wciąż nam towarzyszą, ale z każdym dniem przybywa krajów, które otwierają swoje granice dla podróżnych. Przy planowaniu naszej zimowej oferty uwzględniliśmy życzenia pasażerów i będziemy latać do najciekawszych miejsc w chłodnych miesiącach. Ponownie zabierzemy klientów do Miami, a także uruchomimy świetne połączenia m.in. do Tajlandii, Europy Wschodniej i Skandynawii - powiedział Ole Orvér, przedstawiciel Finnair.

W szczycie sezonu zimowego Finnair będzie latał każdego dnia z Helsinek do Nowego Jorku oraz trzy razy tygodniowo do Miami i Los Angeles. Nie zabraknie również rejsów do cieszącej się dużą popularnością wśród turystów Tajlandii (Bangkok, Phuket i Krabi). Siatka połączeń na przełomie 2021 i 2022 roku będzie także bogata w nieco bliższe, europejskie kierunki tj. hiszpańska Malaga czy francuska Nicea. Przedstawiciele linii zastrzegają, że choć ich plany wyglądają obiecująco, niewykluczone, że i one będą musiały ulec zmianie. Wszystko zależy od obowiązujących restrykcji w podróżowaniu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama