easyJet: 12 nowych tras krajowych po Wielkiej Brytanii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
23 czerwca 2021 09:25
Brytyjski przewoźnik niskokosztowy już wkrótce uruchomi 12 nowych połączeń krajowych po Wielkiej Brytanii w odpowiedzi na wzrost zainteresowania lokalnymi podróżami lotniczymi.
Reklama
Rosnąca niepewność spowodowana rozprzestrzeniającym się nowym wariantem COVID-19, skłoniła linię easyJet do zwrócenia większej uwagi na rozwój krajowej siatki połączeń po Wielkiej Brytanii. Nieustannie zmieniające się obostrzenia na granicach, szczególnie w kontekście wyjścia Brytyjczyków z Unii Europejskiej, zniechęcają lokalnych turystów do dalekich podróży, co przekłada się na wzrost zainteresowania krajowymi wycieczkami. W odpowiedzi na tę sytuację brytyjskie linie lotnicze easyJet zaktualizowały swoją krajową ofertę o 12 nowych tras.


Nowości obejmują połączenia z północno-irlandzkiego Belfastu do East Midlands, Leeds, Londynu Gatwick, z Bristolu do Jersey, Aberdeen, Manchesteru, z Manchesteru do Edynburga, z Birmingham do Jersey i Newquay, z Liverpoolu do Bournemouth, z Inverness do Newquay oraz z Newcastle do Jersey. Ponadto przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów między Belfastem a Birmingham, Manchesterem, Edynburgiem i Glasgow.

- Wiemy, że nasi klienci nie mogą doczekać się ponownych spotkań ze swoimi przyjaciółmi i rodzinami oraz aby w końcu odkryć uroki Wielkiej Brytanii. Nowe trasy z pewnością będą cieszyły się sporą popularnością i wzmocnią naszą pozycję na lokalnym rynku brytyjskim. Wraz z nowymi połączeniami zaoferujemy pasażerom jeszcze więcej kierunków i możliwości - powiedział Ali Gayward, przedstawiciel easyJet.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama