Ryanair: 16 baza operacyjna we Włoszech

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
18 czerwca 2021 08:39
Irlandzki przewoźnik wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego uruchomi swoją 16 bazę operacyjną we Włoszech. W Turynie linia zbazuje dwa samoloty Boeing 737-800 i otworzy kilkanaście nowych tras.
Reklama

Na początku miesiąca Ryanair ogłosił uruchomienie bazy w Wenecji Treviso. Niespełna dwa tygodnie później linia postanowiła umieścić kolejne swoje maszyny na innym włoskim lotnisku. Od 31 października br. w Turynie stacjonować będą dwa samoloty Boeing 737-800 Ryanaira, które będą obsługiwać 15 nowych kierunków.


- Jako, że proces szczepień nieustannie przyspiesza chcemy wspierać odbudowę gospodarek zarówno na regionalnym jak i międzynarodowym poziomie. Turyn bez wątpienia jest wiodącym kierunkiem w sezonie zimowym. Pasażerowie wybierają to miasto ze względu na jego wyjątkowy urok oraz bliskość najlepszych włoskich kurortów narciarskich - powiedział Eddie Wilson, przedstawiciel Ryanaira.

Do tej pory przewoźnik oferował z Piemontu 16 połączeń. Wraz z otwarciem bazy linia wzbogaci lokalną siatkę połączeń o dodatkowych 15 tras. Jednym z nowych kierunków dostępnych z Turynu będzie Kraków, o czym informowaliśmy tutaj. Poza stolicą Małopolski Ryanair poleci z północnych Włoch m.in. do Sewilli, Madrytu, Marakeszu i Londynu Luton.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama