Enter Air: 8 kierunków wakacyjnych z Warszawy

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
08 czerwca 2021 09:50
1 komentarz
Choć Enter Air regularnie świadczy usługi lotów czarterowych, przewoźnik nieustannie rozwija również swoją siatkę połączeń skierowanych do klientów indywidualnych. W czerwcu br. linia zabierze turystów z Warszawy do 8 turystycznych miejsc w Europie i Afryce.
Reklama

Enter Air od lat kojarzy się pasażerom przede wszystkim z podróżami zorganizowanymi. Polski przewoźnik wykonuje loty czarterowe praktycznie we wszystkie rejony świata, współpracując z największymi biurami podróży. Z roku na rok przybywa również kierunków, które Enter Air realizuje z myślą o klientach indywidualnych. W czerwcu oferta linii składać się będzie m.in. z 8 kierunków wakacyjnych dostępnych z Warszawy.


W tym miesiącu przewoźnik zabierze turystów do Faro w Portugalii, Las Palmas na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich, Antalyi w Turcji, Marsa Alam w Egipcie oraz na Rodos i Kretę w Grecji. Nie zabraknie także bezpośredniego połączenia do Espargos na wyspie Sal należącej do Wysp Zielonego Przylądka. Najdalszym kierunkiem dostępnym ze stolicy dla pasażerów indywidualnych jest Mombasa w Kenii. Lot na pokładzie wąskokadłubowego samolotu B737 potrwa w sumie 10 godzin. Bilety na wszystkie połączenia dostępne są na stronie Enter Air. Ceny rozpoczynają się od 299 złotych w jedną stronę.
Reklama

Ostatnie komentarze

uleczka 2021-06-10 10:19   
uleczka - Profil uleczka
Latam od lat samolotami tych linii na wakacje, w tym roku pierwszy raz będę leciała w dłuższą podróż na Wyspy Zielonego Przylądka. :) Słyszałam, że to raj na ziemi :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama