Wizz Air poleci z Gdańska do Malagi i Narwiku

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
03 czerwca 2021 13:50
Gdańskie lotnisko poinformowało o kolejnych nowościach w swojej siatce połączeń. Linie Wizz Air za kilka tygodni wystartują z bezpośrednimi lotami do hiszpańskiej Malagi. Nieco później przewoźnik uruchomi trasę do Narwiku w Norwegii.
Reklama

Od 17 lipca br. pasażerowie podróżujący z Trójmiasta będą mogli wybrać się na pokładzie samolotów węgierskiego przewoźnika do słonecznej Malagi nad Morzem Śródziemnym. Połączenie realizowane będzie dwa razy w tygodniu (wtorki i soboty). Będzie to drugi hiszpański kierunek Wizz Aira dostępny z Gdańska. Za niespełna dwa tygodnie ruszy wakacyjna rotacja znad Bałtyku do Barcelony El Prat.


Z kolei kolejne norweskie połączenie zostanie zainaugurowane dopiero 1 października. Loty do położonego na północy kraju Narwiku odbywać się będą w każdy poniedziałek i piątek. Norwegia to zdecydowanie najpopularniejszy kierunek z Gdańska w ofercie przewoźnika. Dotychczas Wizz Air uruchomił aż 12 regularnych tras do "kraju fiordów".

- Dziś siatka połączeń Wizz Air z Polski poszerza się o dwa kolejne kierunki. Połączenia z Gdańska do Malagi i Narwiku to jeszcze więcej możliwości niskokosztowych podróży z WIZZ. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci z Polski docenią możliwość odwiedzenia zarówno piaszczystych plaż Hiszpanii jak i malowniczych norweskich fiordów. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ - powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama