Lufthansa: Bogatsza siatka połączeń dalekodystansowych

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
25 maja 2021 10:38
Choć tegoroczny sezon letni jeszcze na dobre się nie rozpoczął, niektóre linie lotnicze już teraz kreślą plany na przyszłe wakacje. Lufthansa w swojej ofercie na 2022 rok uwzględni 7 nowych tras międzykontynentalnych, m.in. do Meksyku i Tanzanii.
Reklama

Niemiecki przewoźnik wzbogaci siatkę połączeń z obu swoich kluczowych lotnisk. W marcu 2022 roku Lufthansa uruchomi bezpośrednie połączenie z Monachium do znajdującego się na meksykańskim Półwyspie Jukatan Cancun oraz do Punta Cana na karaibskiej Dominikanie. Kierunki będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. W takim samym wymiarze przewoźnik będzie operował na trasie do kolejnej nowości z bawarskiej stolicy. Mowa o lotach do Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.


Z kolei z Frankfurtu Lufthansa otworzy 4 nowe, turystyczne trasy. Również od marca przyszłego roku linia zabierze pierwszych pasażerów do Fort Myers na słonecznej Florydzie oraz do Panamy w centralnej Ameryce. Połączenia realizowane będą trzy razy w tygodniu. W maju do siatki dołączy Salt Lake City w zachodniej części Stanów Zjednoczonych (także trzykrotnie na przestrzeni tygodnia). Najciekawszą nowością zdaje się być jednak Kilimandżaro w Tanzanii. Ten egzotyczny kierunek będzie dostępny dla turystów dwa razy tygodniowo od początku czerwca 2022 roku.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama