Austrian wrócił do Krakowa

24 maja 2021 14:32
Po 14 miesiącach Austrian Airlines wznowił rejsy z krakowskich Balic do Wiednia.
Reklama
- Z radością przywitaliśmy dzisiaj samolot linii Austrian Airlines, który przyleciał do Krakowa z Wiednia. Wiedeń – Kraków - Wiedeń to jedno z ulubionych połączeń naszych pasażerów. Przed pandemią w 2019 przez stolicę Austrii podróżowali oni do ponad 200 różnych portów lotniczych na całym świecie - powiedział Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport.

- Wiedeń jest piątym miejscem wśród portów przesiadkowych dla pasażerów lecących z Krakowa. To także urocze miejsce, by spędzić wyjątkowy weekend. Historia naszych miast i regionów potwierdza długie, wspólne kontakty gospodarcze, kulturalne i turystyczne. Mamy nadzieję, że turyści z Austrii z radością powrócą, by odwiedzić Małopolskę - dodał Włoszek.


Austrian Airlines oferuje nie tylko obsługiwane przez siebie trasy (110 połączeń z Wiednia w 2021 roku), ale również opcję skorzystania z połączeń pozostałych linii w ramach współpracy STAR ALLIANCE. Daje to pasażerom Kraków Airport duże możliwości zaplanowania szybkiej i komfortowej podróży.

Rozkład lotów austriackiego przewoźnika to 4 loty w tygodniu do końca czerwca, 7 lotów w tygodniu w lipcu i 14 lotów w tygodniu od początku sierpnia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy