Wizz Air wzbogaca wakacyjną siatkę połączeń

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
21 maja 2021 09:31
Cieplejsze miesiące oraz luzowane obostrzenia przekładają się na zwiększony popyt na podróże lotnicze. Wizz Air reaguje na oczekiwania pasażerów i po raz kolejny wzbogaca swoją letnią siatkę połączeń. Tym razem przewoźnik poleci do Szwecji, Włoch i Hiszpanii.
Reklama

Niedawno informowaliśmy o dodaniu nowych kierunków Wizz Aira z Polski. Przewoźnik uruchomił słoneczne trasy z Katowic do hiszpańskiej Malagi i z Warszawy do chorwackiego Dubrownika. Nie są to jedyne nowości w ofercie węgierskiej linii. Jeszcze w tym sezonie letnim zainaugurowanych zostanie szereg nowych połączeń.


2 lipca br. przewoźnik rozpocznie loty na trasie z Sofii w Bułgarii do Malagi nad Morzem Śródziemnym, z kolei dzień później Wizz Air połączy Wiedeń z miastem Olbia na włoskiej Sardynii. 16 lipca pierwsza maszyna w charakterystycznym malowaniu wystartuje z Sarajewa, stolicy Bośni i Hercegowiny, do Sztokholmu Skavsta. O ile rotacja do Włoch zaplanowana jest jedynie na okres wakacyjny, tak połączenia do Hiszpanii i Szwecji realizowane będą przez cały rok.

Ponadto Wizz Air wzmocni siatkę połączeń krajowych na Półwyspie Apenińskim. Linia uruchomi bezpośrednie rejsy z Mediolanu Malpensa i Rzymu Fiumicino na Lampedusę, a z Rzymu Ciampino na Sardynię.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama