Wizz Air kończy 17 lat. Oferuje 35 proc. zniżkę

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 maja 2021 11:28
Wizz Air świętuje 17. rocznicę swojego pierwszego lotu oferując obniżkę do 35 proc. cen biletów na wszystkie loty Wizz Air zarezerwowane dzisiaj, bez ograniczeń czasowych w terminie podróży.
Reklama

Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie milionów pasażerów, a flota WIZZ rozrosła się do 137 samolotów typu Airbus. Aby uczcić ten ważny kamień milowy, Wizz Air oferuje dziś pasażerom do 35 proc. zniżki na ceny biletów.

W promocyjnych cenach znajdują się między innymi takie kierunki jak: Bari czy Larnaka z Wrocałwia, Rodos, Korfu, Zakintos z Warszawy, Split czy Mykonos z Gdańska, Burgas i Split z Lublina, Kijów i Kutaisi z Poznania, Santorini, Katania i Nicea z Krakowa, Ateny, Alghero i Reykyjavik z Katowic, Bergen, Lwów ze Szczecina, Eindhoven z Rzeszowa, czy Dortmund i Londyn z Olsztyna oraz wiele innych.

Wizz Air to linia lotnicza o kredytowym ratingu inwestycyjnym, z flotą składającą się z samolotów wąskokadłubowych z rodziny Airbus A320 i Airbus A320 neo, w której wiek maszyn wynosi średnio 5,4 roku. Emisja CO2 przypadająca na pasażera Wizz Air była najniższa spośród wszystkich linii lotniczych w roku finansowym 2019 (57,2g na pasażera /km). Największe zamówienie Wizz Air opiewa na ponad 250 supernowoczesnych samolotów Airbus z rodziny A320neo, co pozwoli linii na dalszą redukcję śladu węglowego w Polsce oraz w całej siatce połączeń przewoźnika.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama