Ryanair: Wracają loty zagraniczne ze Szczecina

19 maja 2021 08:11
Zbliżające się wakacje oraz postęp w szczepieniach populacyjnych przyczyniają się do wzmożonej aktywności turystycznej i zawodowej Polaków. Na wzrost zainteresowaniem podróżami lotniczymi reagują przewoźnicy. Ryanair już wkrótce przywróci swoje zagraniczne trasy ze Szczecina.
Reklama
Ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19 znacząco zredukowały popyt na podróże lotnicze. Przyczyniło się to do masowych cięć w siatce połączeń linii lotniczych, które za wszelką cenę szukały oszczędności i utrzymywały jedynie najbardziej dochodowe trasy. W ostatnich tygodniach utrzymuje się jednak tendencja spadkowa w kontekście zakażeń, a Polacy z niecierpliwością wyczekują ciepłych dni i pozbawionego obostrzeń wypoczynku. Na zaistniałą sytuację reagują przewoźnicy, którzy powoli przywracają wstrzymywane dotychczas loty. Ryanair już wkrótce wznowi regularne połączenia międzynarodowe z lotniska w Szczecinie. Póki co obejmą one jedynie Wielką Brytanię i Irlandię, czyli kluczowe kierunki emigracyjne Polonii.


1 czerwca br. samolot irlandzkiej linii odleci z Goleniowa do Londynu Stansted. Połączenie realizowane będzie trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty). Dwa dni później Ryanair wznowi loty do Liverpoolu, a 4 czerwca przewoźnik przywróci operacje ze Szczecina do irlandzkiego Dublina. Obie rotacje wykonywane będą dwa razy tygodniowo. Ceny biletów na wskazane rejsy rozpoczynają się od 69 złotych.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy