Smartwings poleci do Londynu–Heathrow

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
17 maja 2021 09:00
Smartwings ponownie włączy do swojej siatki połączeń Londyn. Tym razem czeski przewoźnik poleci na lotnisko Heathrow. Loty mają zostać uruchomione już w przyszłym miesiącu.
Reklama

Największa czeska linia lotnicza Smartwings ogłosiła, że włączy do swojej siatki połączeń londyńskie lotnisko Heathrow. Przewoźnik będzie obsługiwać loty z Pragi do Londynu–Heathrow od 3 czerwca 2021 r., cztery razy w tygodniu – w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele.

Praga - Londyn–Heathrow

Bilety na loty z czeskiej do brytyjskiej stolicy są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika oraz u pośredników. Rejsy będą obsługiwane przez maszyny Boeing 737-800 lub 737 MAX 8.


Smartwings latał już do Londynu od 2015 do 2019 r., jednak wówczas rejsy lądowały na lotnisku Gatwick. W maju ubiegłego roku Czech Airlines, należące do grupy Smartwings, po dziesięciu latach przerwy ogłosiły zdobycie slotów i zapowiedziały wznowienie regularnych lotów na Heathrow. Po raz ostatni CSA poleciał jednak na tej trasie 20 grudnia 2020 r.

Obecnie pomiędzy Pragą a Londynem lata tylko Ryanair, na lotnisko Stansted, dwa razy w ciągu tygodnia. Od początku czerwca tania linia planuje latać na tej trasie codziennie. British Airways wrócą do Pragi 21 czerwca.

Fot.: Smartwings
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama