LOT poleci z Poznania do Grecji

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
12 maja 2021 09:10
2 komentarze
Poznańskie lotnisko wzbogaci się o kolejny wakacyjny kierunek. Już za nieco ponad miesiąc LOT uruchomi bezpośrednie połączenie z Ławicy do greckich Salonik w ramach akcji "Lot na Wakacje".
Reklama

W sezonie letnim Polskie Linie Lotnicze LOT zaproponują turystom z Wielkopolski nową trasę nad Morze Śródziemne. 16 czerwca br. przewoźnik zainauguruje rotację z Poznania do znajdujących się w kontynentalnej Grecji Salonik. Zgodnie z systemem rezerwacyjnym linii pierwszy lot odbędzie się samolotem Boeing 737 MAX 8. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu (środa) do 29 września. Maszyna wystartuje z Salonik o godzinie 11:35, a start z poznańskiej Ławicy przewidziany jest na 14:00. Bezpośredni przelot do tego wakacyjnego kurortu zajmie 2,5 godziny.

Saloniki nie są jedynym miejscem, do którego będą mogli udać się pasażerowie odlatujący z Poznania. LOT i Ryanair zabiorą wkrótce pierwszych podróżnych z Wielkopolski na Korfu. Dodatkowo, polski przewoźnik w ramach kampanii "Lot na Wakacje" zaoferuje z Ławicy bezpośrednie połączenie na grecką wyspę Kefalinię. Loty do Salonik będą już 7 trasą z Poznania w ofercie LOT-u. Do tej pory linia zapowiedziała uruchomienie rotacji do Burgas, Podgoricy, Tirany, na Majorkę oraz wspomniane już wyspy Korfu i Kefalinię.


Reklama

Ostatnie komentarze

POZer 2021-05-12 13:42   
POZer - Profil POZer
Aż dziw że z BUD sie opamietali i nie ma stamtad nic wakacyjnego
solokhumbu 2021-05-12 13:10   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Zapomnieliście jeszcze o lotach POZ-DBV LOTem, w czwartki. Tym samym SKG będą ósmą, a nie siódmą trasą z POZ.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama