Ryanair: Nowe trasy z Polski na główne lotnisko Sztokholmu

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
07 maja 2021 12:46
Irlandzki przewoźnik przeniesie połączenia z Polski do Sztokholmu na główne lotnisko obsługujące szwedzką stolicę.
Reklama

Ryanair ogłosił w piątek (7.05) trzy nowe trasy do Sztokholmu–Arlanda, wcześniej obsługiwane na lotnisku Sztokholm–Skavsta. Wszystkie połączenia realizowane będą od października i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.
Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do marca 2022 r. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać na stronie internetowej przewoźnika do niedzieli 9 maja do północy.


Przy okazji ogłoszenia nowych tras do portu lotniczego Sztokholm–Arlanda, przewoźnik przypomniał także o nowej trasie z Wrocławia do duńskiego Billund, która wystartuje 31 października 2021 r. i będzie obsługiwana w środy i niedziele.

Programy szczepień będą kontynuowane w nadchodzących miesiącach, a ruch lotniczy wzrośnie, dlatego z radością ogłaszamy nową trasę z Wrocławia do Billund, a także inne trasy tj. z Gdańska, Krakowa i Warszawy Modlin do Sztokholmu Arlanda, wcześniej obsługiwane na lotnisku Sztokholm Skavsta. Połączenia będą realizowane od października i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski – skomentowała Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej.

Fot.: materiały prasowe
Reklama
Tagi
ryanair

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama