Wrocław: Nowa trasa do Danii

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
05 maja 2021 12:03
Ryanair poleci na nowej trasie z Wrocławia do Billund, gdzie znajduje się główna siedziba Lego oraz Legoland – słynny park rozrywki.
Reklama

Ryanair poleci z Wrocławia do duńskiego Billund – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Rejsy będą odbywały się od 31 października 2021 r., dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele.
Bilety na nowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika oraz u pośredników. Wrocław będzie czwartym polskim miastem, do którego Ryanair poleci z Billund – po Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.


Uruchomienie lotów do Wrocławia to część większej ekspansji przewoźnika na duńskim lotnisku w Billund, gdzie od października Ryanair ponownie umieści dwa samoloty i otworzy siedem nowych tras. Oznacza to, że irlandzka tania linia lotnicza będzie z portu lotniczego w zachodniej Danii podczas najbliższego sezonu zimowego oferować w sumie 26 tras.
Ryanair naprawdę wciska pedał gazu i całym sercem wierzy w silny ekonomicznie i żądny podróży duński rynek. Inwestycja Ryanaira przyniesie około 350 tys. pasażerów więcej na lotnisku, w tym prawie 100 tys. nowych turystów przybywających do Danii – skomentował Jan Hessellund, dyrektor generalny lotniska w Billund.

Fot.: Ryanair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama