Kolejne nowe trasy od flydubai

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
05 maja 2021 11:41
Jeszcze w maju 2021 r. tani przewoźnik z Dubaju znacznie rozbuduje swoją siatkę połączeń oraz wznowi kilka kierunków, na których latał przed pandemią koronawirusa.
Reklama

We wtorek (4.05) flydubai ogłosił uruchomienie dodatkowych tras, dzięki czemu siatka połączeń przewoźnika zwiększy się do 80 kierunków, w tym 11 w Rosji, gdzie linia z Dubaju startuje aż na siedmiu nowych trasach.
Wszystkie nowe trasy będą początkowo obsługiwane raz w tygodniu maszynami Boeing 737-800 lub 737 MAX. Bilety na nowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika oraz u pośredników. Przewoźnik wznowi w maju i czerwcu także wcześniej obsługiwane rejsy do Moskwy–Wnukowa, Kazania, Samary i Jekaterynburga.


– Minęło 11 lat od pierwszego lotu flydubai do Rosji. W tym czasie znacznie rozwinęliśmy naszą siatkę połączeń w tym kraju. [...] Uczyniliśmy Dubaj znacznie bardziej dostępnym, a jednocześnie poprawiliśmy łączność z ponad 155 miejscami na całym świecie poprzez centrum przesiadkowe w Dubaju. Dziś cieszymy się, że nasza działalność znów się rozwija [...]. – powiedział Ghaith Al Ghaith, dyrektor generalny flydubai.

Poza Rosją, przewoźnik ogłosił także wznowienie lotów do Bandar-e Abbas i Meszhedu w Iranie.

Fot.: flydubai
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama