LOT poleci z Gdańska do Albanii

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
29 kwietnia 2021 16:32
Polskie Linie Lotnicze LOT już wkrótce uruchomią nowe połączenie z gdańskiego lotniska w ramach "Lot na Wakacje". Trójmiejscy pasażerowie polecą do albańskiej Tirany od połowy czerwca br.
Reklama

Narodowy przewoźnik nieustannie powiększa swoją siatkę połączeń. W wakacje LOT zaoferuje podróżnym z Gdańska nowy kierunek. Pasażerowie będą mogli wybrać się do Tirany w Albanii. Pierwszy lot na tej trasie zaplanowany jest na 18 czerwca, a ostatnia rotacja przewidziana jest na 1 października. W tym okresie samoloty LOT-u będą operowały między Pomorzem a Bałkanami raz w tygodniu (piątki). Połączenie wykonywane będzie maszynami Boeing 737-800, a bezpośredni przelot potrwa nieco ponad 2 godziny.


Co ciekawe, Albania pozostaje jednym z państw, które można odwiedzić bez znaczących ograniczeń. Lokalne władze nie wymagają od podróżnych ani negatywnego wyniku testu na COVID-19, ani odbycia obowiązkowej kwarantanny po przekroczeniu granicy. Połączenie do Tirany jest 6 kierunkiem LOT-u dostępnym z Gdańska. Narodowy przewoźnik nieustannie lata do Krakowa i Warszawy. Z kolei od czerwca, poza trasą do stolicy Albanii, linia zabierze trójmiejskich pasażerów do Rzeszowa i Lublina oraz Burgas w Bułgarii.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama