Baza Ryanaira na Łotwie. Będą trasy do Polski

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
28 kwietnia 2021 12:45
1 komentarz
Irlandzki tani przewoźnik poinformował o utworzeniu bazy operacyjnej w stolicy Łotwy, skąd otworzy 15 nowych kierunków. Linia uruchomi z Rygi także dwie trasy do Polski.
Reklama

Ryanair ogłosił w środę (28.04) otwarcie nowej bazy w Rydze, która ma ruszyć 31 października tego roku.

W stolicy Łotwy zbazowane będą dwa samoloty Boeing 737-800 r. Jak informuje sam Ryanair, przewoźnik będzie wówczas obsługiwać z tego miasta 95 lotów tygodniowo na 30 różnych trasach, w tym 15 nowych.

Ryanair poleci z Rygi m. in. do Warszawy–Modlina oraz Krakowa – wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika. Rejsy do Modlina będą obsługiwane pięć razy w tygodniu, z kolei do Krakowa – dwa razy w ciągu tygodnia. Obie trasy ruszą 31 października tego roku.

Bilety na nowe trasy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika oraz u pośredników. Poza Polską, Ryanair uruchomi z łotewskiej stolicy loty m. in na Ukrainę, Węgry, do Włoch, Niemiec i Hiszpanii.
Fot.: Ryanair, materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

lyngbyvej 2021-04-28 18:49   
lyngbyvej - Profil lyngbyvej
Szkoda, ze dopiero jesienia, bo nie jest to najlepszy okres na wizyte na Lotwie. Jesli normalnosc wroci to polecam jedynie okres Bozego Narodzenia. Starowka prezentuje sie wtedy pieknie...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama