CEVA Logistics uruchamia dwie nowe usługi lotnicze

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 kwietnia 2021 12:33
CEVA uruchamia nowe usługi lotnicze. SkyCapacity, gwarantująca dostęp do globalnej sieci air cargo o zwiększonej zdolności przewozowej. CEVA zainwestowała też w dedykowane rozwiązanie premium - Time Critical Solution, które ma zapewnić transport dla przesyłek pilnych i niestandardowych.
Reklama

Zapewnienie zdolności przewozowych w każdym miejscu na świecie Uruchamiając program SkyCapacity, CEVA Logistics nabyła miejsca na pokładach samolotów obsługujących kluczowe trasy, co pozwoliło zwiększyć zdolności przewozowe w całej jej sieci. Obecni i nowi klienci mogą już korzystać z siatki połączeń, która obejmuje dziesiątki lotów tygodniowo, przy stałych cenach i gwarantowanej powierzchni ładunkowej. Sieć jest dostępna dla klientów także jako rozwiązanie typu spot cargo.

W ramach CEVA SkyCapacity obsługiwane są różne kierunki do/z Ameryki Północnej i Południowej, Europy oraz Azji i Pacyfiku. Operator łączy wielu przewoźników, dysponujących flotą frachtowców i samolotów pasażerskich dla frachtu oraz samolotów pasażerskich. Oferta obejmuje także usługi zarządzania, śledzenia przesyłek i obsługi celnej.


Usługi CEVA Logistics Time Critical Solution dedykowane są branżom: healthcare, motoryzacyjnej, lotniczej i produkcyjnej, które wymagają szybkich dostaw, np. konkretnych części lub produktów. Nowe rozwiązanie oferuje niezawodność i bezpieczeństwo, niezbędne w przypadku transportów pilnych przesyłek, z priorytetową obsługą, gwarancją 100 proc. terminowości i wyborem możliwie najszybszych tras. Rozwiązanie to obejmuje też pełne ubezpieczenie i obsługę celną, zapewniając najkrótszy możliwy czas tranzytu. CEVA uruchomiła także dedykowany zespół doświadczonych ekspertów, którzy zapewniają globalne wsparcie 24/7 i sprawne wdrożenie niestandardowych rozwiązań. Zespół Time Critical Solution, działając na zasadzie "one-stop-shop", w ciągu 15 minut kontaktuje się z klientem w sprawie zgłoszenia i w bardzo krótkim czasie przygotowuje rozwiązania transportowe. Dedykowany zespół zapewnia stały monitoring i opiekę nad każdą przesyłką. Gdy przesyłka nie zostanie dostarczona w terminie, klient otrzyma zwrot kosztów.

- CEVA Logistics, rozszerzając ofertę o dwie nowe usługi, zapewnia elastyczność łańcuchów dostaw w zakresie frachtu lotniczego. Większe zdolności przewozowe w sieci air cargo gwarantują też poczucie bezpieczeństwa. Podpisaliśmy już długoterminowe kontrakty z klientami, którzy oczekują stabilności, niezawodności i spójnych cen. Wierzymy, że program ten będzie kluczowym wyróżnikiem w latach 2021 - 2022. W przypadku usługi Time Critical Solution, CEVA zainwestowała w doświadczony zespół, aby zapewniać klientom w każdym miejscu na świecie rozwiązania dedykowane w obsłudze przesyłek pilnych i niestandardowych - mówi Peter Penseel, Chief Operating Officer, Air Freight, CEVA Logistics.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama