LOT przywraca połączenie z Gdańska do Rzeszowa

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
27 kwietnia 2021 08:30
Niedawno narodowy przewoźnik ogłosił przywrócenie trasy ze Szczecina do Rzeszowa. Okazuje się, że to nie jedyne połączenie krajowe, które po udanym ubiegłym sezonie letnim wróci do oferty Jasionki.
Reklama
Polskie linie lotnicze już wkrótce wznowią loty z Rzeszowa do Szczecina i chorwackiego Zadaru w ramach akcji LOT na Wakacje, która odniosła przed rokiem duży sukces komercyjny.

Obok tych połączeń do siatki przewoźnika wróci także trasa z Podkarpacia do Gdańska. Pierwszy lot zaplanowany jest na 19 czerwca br., a ostatni na 11 września. Rotacja do Trójmiasta realizowana będzie samolotami Bombardier Q400, które mogą zabrać na pokład do 78 pasażerów. Loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu (wtorki oraz soboty), a podróż nad Bałtyk potrwa nieco ponad godzinę.


Ubiegłoroczna akcja LOT na Wakacje cieszyła się dużym zainteresowaniem pasażerów. Loty krajowe to nie tylko możliwość szybkiej i komfortowej podróży nad polskie morze, ale także szansa dla gości z północnej Polski do poznania piękna Podkarpacia – powiedział Adam Hamryszczak, prezes rzeszowskiego lotniska.

Informację o przywróceniu rejsów z Rzeszowa do Gdańska przekazał nam jeden z czytelników za pośrednictwem platformy „Daj znać”, za co serdecznie dziękujemy.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy