easyJet: Pięć nowych tras z Birmingham

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
20 kwietnia 2021 09:44
Brytyjskie linie lotnicze szykują się na pracowity sezon. Linie easyJet uruchomią pięć nowych połączeń z Birmingham do turystycznych miejsc w Europie. Pasażerowie będą mogli polecieć do Hiszpanii, Portugalii i Grecji od końca czerwca br.
Reklama

Sprawnie prowadzony proces szczepień w Wielkiej Brytanii, który sprawił, że kilka dni temu osiągnięto na wyspach odporność zbiorową, zwiększył apetyty linii lotniczych na udane lato i poprawę ciężkiej sytuacji finansowej. Dlatego też, w ostatnich tygodniach proporcjonalnie do liczby osób zaszczepionych rośnie liczba tras oferowanych przez lokalnych przewoźników. Nie inaczej jest w przypadku linii easyJet, która poinformowała o kolejnym powiększeniu swojej siatki połączeń. Tym razem pasażerowie podróżujący z Birmingham w centralnej Anglii będą mogli wybrać się do pięciu nowych miejsc w Europie.


- Jest mi niezmiernie miło ogłosić nowe połączenia z Birmingham. Turyści będą mogli udać się do popularnych, plażowych kurortów w Europie. Nie mam wątpliwości, że progres w procesie szczepień wciąż będzie widoczny, nie tylko w Wielkiej Brytanii ale i całej Europie. Dzięki temu jest szansa na luzowanie obostrzeń w bezpieczny sposób, a tym samym na powrót międzynarodowych podróży, których tak bardzo oczekują nasi klienci. Jesteśmy gotowi na pracowity sezon - powiedział Ali Gayward, dyrektor easyJet.

Od 29 czerwca br. easyJet uruchomi trasy do Malagi w Hiszpanii i Faro. Pierwsza rotacja realizowana będzie dwa razy w tygodniu, natomiast połączenie do Portugalii odbywać się będzie trzy razy tygodniowo. Dzień później pierwszy samolot w charakterystycznym biało-pomarańczowym malowaniu wystartuje do Alicante. Ta operacja również będzie powtarzana trzykrotnie na przestrzeni tygodnia. 3 i 4 lipca nowy rozkład lotów uzupełnią trasy na dwie śródziemnomorskie wyspy: hiszpańską Majorkę (trzy razy tygodniowo) i grecką Korfu (dwa razy w tygodniu).
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama