LOT zaszczepi swoich pracowników. Szczepienia w PGL

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 kwietnia 2021 11:40
Polska Grupa Lotnicza poinformowała, że we wszystkich spółkach należących do niej zostaną przeprowadzone szczepienia przeciwko COVID-19.
Reklama

Podobnie jak w przypadku testów w kierunku COVID-19, szczepienia będą realizowane we współpracy ze szpitalem MSWiA. Ich organizacja będzie możliwa po ogłoszeniu rozporządzenia regulującego zasady przeprowadzania szczepień w zakładach pracy.

Akcja rozpocznie od zbierania deklaracji od osób zainteresowanych szczepieniem. Grupa chce umożliwić zaszczepienie się pracownikom i współpracownikom ubezpieczonym w Polsce, którzy do czasu rozpoczęcia zbierania deklaracji nie będą mieli ustalonego terminu w ramach Narodowego Programu Szczepień.


"Uważnie śledzimy komunikację dotyczącą organizacji Narodowego Programu Szczepień. Zbieranie deklaracji od osób zainteresowanych udziałem w akcji szczepień w PGL rozpoczniemy po publikacji wspomnianego wyżej rozporządzenia. Do tego czasu w ramach Narodowego Programu Szczepień każdego dnia uruchamiana jest rejestracja dla osób z kolejnych roczników. Dodatkowo system automatycznie rejestruje na szczepienia osoby, które na początku roku zadeklarowały chęć wzięcia udziału w Programie. Aby nie blokować możliwości dokonywania przez Państwa zapisów w ramach ogólnopolskiego systemu, do czasu publikacji rozporządzenia nie będziemy zbierać deklaracji" - czytamy w piśmie rozesłanym do pracowników LOT-u.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama