Wizz Air: Kolejne kierunki z Abu Zabi

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
13 kwietnia 2021 09:30
Wizz Air Abu Dhabi, spółka zależna węgierskiego przewoźnika, rozwija swoją ofertę ze stolicy ZEA. Nowe trasy ruszą już w maju i czerwcu.
Reklama
Wizz Air Abu Dhabi ogłosił plany uruchomienia trzech nowych tras łączących stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Belgradem w Serbii oraz egipskimi miastami Sauhadż i Luksor. Rejsy obsłuży 239-miejscowy samolot Airbus A321.
Nowe połączenie między stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich a tymi trzema nowymi miastami w Europie i na Bliskim Wschodzie będzie nadal stymulować popyt na ruch lotniczy i wspierać rozwój sektora turystycznego i gospodarki w Abu Zabi – skomentował start nowych połączeń Kees Van Schaick, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.


Bilety są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika oraz u pośredników. Ceny najtańszych biletów w jedną stronę do Belgradu mają rozpoczynać się od 199 dirhamów (ok. 206 złotych).

Do października 2020 r. pomiędzy Abu Zabi a Belgradem operowały Etihad Airways, jednak przewoźnik ten zakończył partnerstwo z narodowymi liniami Air Serbia i zawiesił loty do serbskiej stolicy. Abu Zabi będzie piątą, po Hamburgu, Sandefjord, Heraklionie i Santorini, nową trasą Wizz Air z Belgradu zapowiedzianą w tym roku.

Fot.: materiały prasowe, Wizz Air Abu Dhabi

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy