Air France: Lato z 22 nowymi kierunkami

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
12 kwietnia 2021 10:43
W ostatnich dniach linie Air France opublikowały swoją siatkę połączeń na zbliżający się okres wakacyjny. W ofercie przewoźnika znajdzie się w sumie 80 kierunków sezonowych, z czego aż 22 stanowić będą zupełnie nowe trasy krajowe i międzynarodowe.
Reklama

Francuskie linie lotnicze liczą na poprawę sytuacji pandemicznej wraz z progresem szczepień i związanym z tym spadkiem zakażeń. Air France dodają, że nowa siatka połączeń została opracowana w taki sposób, by w możliwie największym stopniu wesprzeć stopniowy przyrost popytu na podróże lotnicze związane z okresem wypoczynkowym. Tym samym przewoźnik zaproponuje swoim pasażerom 80 kierunków na przestrzeni sezonu letniego, z czego 22 połączenia będą nowością w ofercie linii. Wszystkie trasy sezonowe uzupełnią już obowiązującą i równie bogatą siatkę regularnych lotów Air France.


Wśród najnowszych propozycji od przewoźnika znajdą się loty z Paryża CDG do Tangeru i Agadiru w Maroku, Monastyru w Tunezji, Las Palmas na Wyspach Kanaryjskich oraz na trzy wyspy: Maltę oraz greckie Korfu i Rodos. Wszystkie te połączenie wystartują 5 lipca br. Air France urozmaici swoją ofertę również z drugiego paryskiego lotniska Orly, skąd będzie można udać się do Bari we Włoszech, Algieru w Algierii i na hiszpańską Ibizę. Z kolei z lotniska w Marsylii linia rozpocznie operować do Katanii we Włoszech oraz na Korfu w Grecji. Ostatni szereg nowości obejmie Niceę i loty znad Lazurowego Wybrzeża do dwóch stolic: Londynu i Tunisu.

Poza 14 rotacjami międzynarodowymi przewoźnik uruchomi także 8 połączeń krajowych. Będą to loty z Paryża CDG do Ajaccio, Bastii, Calvi oraz Figari. Wszystkie te kierunki znajdują się na Korsyce na Morzu Śródziemnym. Z Perpignan w południowej Francji będzie można polecieć do Brestu, Strasburga i Nantes. Szeroką ofertę w granicach Francji uzupełni trasa ze znajdującego się blisko granicy z Hiszpanią i położonego nad Zatoką Baskijską Biarritz do Caen w Normandii.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama