Ryanair: Nowe trasy z Polski nad Adriatyk

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
01 kwietnia 2021 10:00
Linie lotnicze Ryanair uruchomią w lipcu loty z trzech polskich miast do jednego z chorwackich kurortów. Jest to efekt znacznego poszerzenia oferty przewoźnika w tym kraju.
Reklama

Ryanair poleci z Warszawy–Modlina, Wrocławia oraz Gdańska do Zadaru – wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika. Pasażerowie z Wrocławia mieli już możliwość podróżowania na tej trasie w ubiegłych sezonach letnich, jednak połączenia do Modlina i Gdańska są nowością. Loty na wszystkich trzech trasach będą odbywać się dwa razy w tygodniu.
Chorwackie wybrzeże Morza Adriatyckiego będzie dostępne dla pasażerów startujących z Warszawy–Modlina w czwartki i niedziele, z Wrocławia loty do Zadaru będą startować w poniedziałku i piątki, z kolei z Gdańska – we wtorki oraz soboty. Rejsy ruszą wraz z początkiem lipca 2021 r.

Bilety na nowe wakacyjne trasy są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika oraz u pośredników. Zachęcając do podróży w czasach pandemii COVID-19, Ryanair oferuje możliwość dwukrotnego dokonania bezpłatnej zmiany rezerwacji na okres do 31 października 2021 r. Oferta dotyczy biletów zakupionych przed 30 czerwca 2021 r.


Nowe trasy pomiędzy Polską a wybrzeżem Adriatyku są wynikiem chorwackiej ekspansji Ryanaira, który ogłosił uruchomienie w Zadarze sezonowej, letniej bazy operacyjnej. Baza ta miała być otwarta już w zeszłym roku, co nie powiodło się z powodu pandemii koronawirusa. Od początku sezonu letniego do października 2021 r. irlandzki przewoźnik będzie latał z Zadaru w sumie na 37 trasach, w tym 17 nowych:

Fot.: Ryanair, Katowice Airport
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama