Wizz Air rozwija się we Włoszech. Nowe trasy z Olbii

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
24 marca 2021 10:27
Wizz Air ogłasza start kilku nowych krajowych tras we Włoszech, gdzie powiększy się także jedna z baz przewoźnika.
Reklama

Węgierski przewoźnik ogłosił we wtorek (23.03) cztery nowe połączenia krajowe do Olbii na Sardynii oraz zbazowanie szóstej maszyny na lotnisku Mediolan–Malpensa.

Wizz Air połączy Olbię z czterema włoskimi miastami – w szczycie sezonu letniego loty do Mediolanu będą się odbywać dwa razy dziennie, natomiast rejsy do Bolonii i Werony raz w ciągu dnia. Do Treviso położonego obok Wenecji będzie można polecieć pięć razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Będą to pierwsze kierunki oferowane z Olbii przez węgierską linię lotniczą.
Bilety na nowe połączenia są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej Wizz Air oraz u pośredników. Obecnie ostatnie rejsy na nowych trasach są zaplanowane na koniec października, kiedy kończy się rozkład na najbliższy sezon letni.


Wizz Air mocno wierzy w potencjał Sardynii i wraz z uruchomieniem nowych tras chce zwiększyć liczbę pasażerów podróżujących do Olbii, jednocześnie oferując liczne możliwości podróży wszystkim tym, którzy mieszkają na Sardynii i chcą dotrzeć do innych włoskich miast – skomentował ekspansję w Olbii George Michalopoulos, dyrektor handlowy Wizz Air.

Przewoźnik zdecydował się także powiększyć swoją bazę w Mediolanie–Malpensa (MXP), gdzie wraz z początkiem sezonu letniego trafi szósta maszyna w malowaniu Wizz Air.

Fot.: materiały prasowe, Wizz Air
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama