Wizz: Pięć nowych tras z Polski. Polecimy do Grecji i Chorwacji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 marca 2021 14:00
Wizz Air ogłosił dziś (18.03) pięć nowych tras z Polski. Nowe wakacyjne kierunki będą dostępne w ofercie "Lato 2021".
Reklama

W nowej letniej ofercie greckie wyspy: Kreta i Santorini czekają na naszych pasażerów z Gdańska, podczas gdy krakowska siatka połączeń poszerzy się o trasę do Splitu (Chorwacja), a z Lotniska Chopina w Warszawie WIZZ poleci do Salonik i najnowszej stacji Wizz Air Prewezy-Aktion. Bilety na wszystkie kierunki dostępne są już w sprzedaży na stronie przewoźnika, a ceny zaczynają się od 179 zł.
Nowe wakacyjne trasy Wizz Air obejmują pięć letnich kierunków z Polski: Heraklion, Santorini, Saloniki, Preweza-Aktion oraz Split. Wszystkie trasy zostaną uruchomione w czerwcu 2021 roku. Wizz Air będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu loty z Gdańska na greckie wyspy: Kretę (Heraklion) i Santorini, dwa razy tygodniowo z Krakowa do chorwackiego Splitu oraz z Warszawy do Salonik i Prewezy-Aktion.


- Nowe trasy to wsparcie rozwoju branży lotniczej i hotelarskiej w regionach, a także oferta dla pasażerów z Polski, aby podróżować z WIZZ w najniższych cenach do Grecji i Chorwacji. - Dziś z radością podkreślamy nasze silne zaangażowanie w Polsce, ogłaszając pięć nowych tras z Warszawy, Gdańska i Krakowa do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami - mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama