Ryanair: Bezpłatna zmiana rezerwacji do końca października

Bartosz Woszczyński - Profil Bartosz Woszczyński
17 marca 2021 10:30
Irlandzki tani przewoźnik Ryanair poinformował o przedłużeniu oferty dotyczącej bezpłatnej zmiany rezerwacji. Linia lotnicza udostępnia taką możliwość na skutek stale zmieniających się obostrzeń.
Reklama

Oferta bezpłatnej zmiany rezerwacji obowiązuje dla wszystkich rezerwacji dokonanych przed 30 czerwca 2021 roku, ale po 10 czerwca 2020 roku. Zarezerwowane loty w ramach rezerwacji muszą być zaplanowane do 31 października 2021 roku.Pasażerowie kwalifikujący się do oferty mają prawo bezpłatnie zmienić swoją rezerwację do 7 dni przed planowanym czasem odlotu. W przypadku wyższej ceny biletu na innym kierunku bądź w innym terminie podróżny zobowiązany jest dopłacić różnicę. Nie ma możliwości zmiany nazwiska pasażerów w ramach promocji. Ponadto Ryanair oferuje dwukrotną zmianę rezerwacji.

Bezpłatna zmiana rezerwacji ma zachęcić pasażerów do kupowania biletów w sezonie letnim. Linia zaznacza, że możliwa jest również zmiana rezerwacji jedynie dla części pasażerów objętych zamówieniem, jednak w takim przypadku należy skontaktować się z biurem obsługi Ryanaira.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama