Emirates i TAP podpisały porozumienie w sprawie rozszerzenia partnerstwa strategicznego

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
16 marca 2021 09:40
Emirates i TAP Air Portugal podpisały protokół ustaleń (MoU), aby rozszerzyć partnerstwo code-share między obiema liniami lotniczymi.
Reklama
Dzięki nowej umowie klienci obu linii lotniczych będą mogli korzystać z łączności na wielu nowych trasach w obu Amerykach, Afryce Północnej i Azji Wschodniej. Emirates i TAP Air Portugal sprawdzą formy zacieśnienia współpracy w ramach swoich programów dla osób często podróżujących, w tym możliwości obustronnego zarabiania i wykupu biletów oraz popularne korzyści, takie jak dostęp do poczekalni.


Obie linie lotnicze planują wzajemnie wspierać swoje programy międzylądowań, zarówno w Dubaju, jak i w Lizbonie, a linie Emirates wspierają TAP Air Portugal, analizując potencjalne możliwości ekspansji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Po uzyskaniu wymaganych zgód regulacyjnych, rozszerzona umowa ma wejść w życie od 1 maja 2021 r. Zapewni ona klientom bezproblemową rezerwację, sprzedaż biletów i wiele korzyści związanych z podróżami do 70 miejsc w siatkach połączeń obu linii lotniczych.

- Pełna sukcesów współpraca Emirates i TAP Air Portugal trwa już 8 lat. Cieszymy się jej rozszerzeniem i nie możemy się doczekać, aby zapewnić naszym klientom jeszcze więcej korzyści, które z niej wynikają – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

TAP Air Portugal z przyjemnością zacieśnia współpracę z Emirates, umożliwiając naszym klientom szerszy dostęp geograficzny. Z niecierpliwością czekamy też na to, aby móc zabrać klientów Emirates do większej liczby miast w Portugalii, a także do naszych miejsc docelowych w obu Amerykach i Afryce Północnej oraz na skorzystanie przez nich z naszego programu Stopover Portugal – dodał Arik De, dyrektor ds. przychodów I siatki połączeń TAP Air Portugal.

W ramach rozszerzonego partnerstwa linia TAP Air Portugal uzyskała dostęp do lotów Emirates do popularnych miejsc w Azji Wschodniej, takich jak Tajpej, Tokio, Osaka, Bombaj, Delhi, Dhaka, Male, Dżakarta, Denpasar, Manila, Hanoi, a także Barcelona i Meksyk.

Klienci Emirates będą mogli bezproblemowo uzyskać dostęp do dodatkowych połączeń krajowych w Portugalii, a także lotów TAP Air Portugal do miast w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Senegalu, Gwinei Bissau, Gwinei-Konakry, Maroko, Tunezji, Gambii i na Wyspy Zielonego Przylądka.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy